maandag 17 augustus 2009

Sylwia Janta okrutnie zamordowany przez Turk

jantaPolski właściciel restauracji Sylwia Janta (23) jest w bardzo brutalnym sposób zabite. Według ekspertów z NFI jest jej przyjacielem Mehmet A. (36) torturowani na śmierć w straszny sposób. Mehmet A. następnie uciekł do Turcji, gdzie więcej niż jeden rok z rąk policji był w stanie kontynuować.

Mehmet A., jednak wysokie i niskie, że śmierć jego 23-letni dziewczyna w restaurand Diamond w Hadze, gdzie pracowała tylko jeden wypadek. Sąd w Hadze powiedział dziś, że on i Sylwia na 8 grudnia 2007 została walki. Miała odkrył, że miał inną dziewczyną po umiłował. Była afgestormd go, który dał jej dwa trafienia. A cios jej z równowagi, że wniesiona w dół schodów kukelde. Była ranna w głowę i brzuch.

Obrażenia były identyfikowane przez nie na tyle poważne, że myślał życia dostaniemy Sylwia. On opuścił mieszkanie na założeniu, że jego dziewczyna będzie wezwać karetkę.

Patolog z NFI zadeklarował, że Sylwia ciało było bardzo dużo. Sylwia Janta miał rany głowy, połamane obudowy, jej ucha był rozdarty i jej żebra były geknapt jak gałązki.
W patolog stwierdził, że obrażenia fit ktoś z dziesiątym piętrze jest, lub przekonać kogoś, kto ma samochód. Opowieść że Mehmet policji powiedział wydaje się być również staggers. Nie jest bałagan, że lekarz w treści Sylwia został odnaleziony.

Ściganie że Mehmet A. leży. Tak więc, Mehmet powiedziała Sylwia nago podczas jej spadek w dół schodów. Policja, jednak, sweter, koszulkę i biustonosz stwierdziła, że krew Sylwia również uczestniczył. Zgodnie z NFI, form do bloodstain, że Janta odzież miał kiedy stał rannych.

Apartament znajduje się obok ręcznik z plug włosów Sylwia również butelkę wina z dwoma bloodstain. WPR w butelce było dotąd. To pasuje dokładnie dwóch półokrągłych obrażeń szef Sylwia znaleźć. W OM Sylwia uważa, że butelka jest pobity. Mehmet prawdopodobnie zrobił, że w salonie, gdzie na ścianie pasujące krwi pryśnięcie znaleźć.

The Da uważa, że pozwany cierpi na zaburzenia psychiczne zaburzenia. On nie może dostać TBS bo zawsze odmówić, które mają być zbadane. Jednak prokurator, że społeczeństwo na długo oskarżony pozbawiony. W związku z tym zażądał szesnaście komórki.

"Sylwia ma Mehmet pobicia ze złamaną ciało zostawić w samotności", a więc urzędnik strafeis ją wyłączyć. "On traktuje ją jako bestia".

Policja była wyrzucenia przez innego 36-lat Hagenaar. Miał rację, ale OM zwróciła mu uniewinniony, ponieważ jego udział w śmierci Janta nie udało się ustalić. Sąd jest orzeczenie w sprawie 31 sierpnia.

Jej pogrzeb odbył się w Polsce w sobotę 15 grudnia 2007 r.

Sylwii Janty brutalne morderstwo

Plaats op NuJij Voeg toe aan Blig Facebook Facebook